جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • باور جوان یک ضرورت و به عنوان یک راهبرد در جمهوری اسلامی و دولت مطرح است

   معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در دومین انتخابات مجمع سمن‌های جوان استان زنجان

   باور جوان یک ضرورت و به عنوان یک راهبرد در جمهوری اسلامی و دولت مطرح است

   باور جوان یک ضرورت و به عنوان یک راهبرد در جمهوری اسلامی و دولت مطرح است

   مرادی با اشاره به اینکه ما به عنوان دولت باید بسترها و زمینه‌ها را برای جوانان فراهم کنیم اظهار کرد: وارد کردن جوانان در نظام تصمیم گیری کشور با تشکیل مجمع مشورتی جوانان در استانداری و فرمانداری ها در همین راستا بوده است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، دکتر مرادی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در دومین انتخابات مجمع سمن‌های جوان استان با بیان اینکه باور جوان یک ضرورت و به عنوان یک راهبرد در جمهوری اسلامی و دولت مطرح است تصریح کرد: این موضوع شعار نیست و باید مصادیق آن را یافته و در برنامه ها و اقدامات و نظرات از آن بهره جست.
   وی با اشاره به اینکه ما به عنوان دولت باید بسترها و زمینه‌ها را برای جوانان فراهم کنیم اظهار کرد: وارد کردن جوانان در نظام تصمیم گیری کشور با تشکیل مجمع مشورتی جوانان در استانداری و فرمانداری ها در همین راستا بوده است.
   معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با تأکید بر اینکه سمن‌ها باید عضوگیری کنند و عضو داشته باشند افزود: اعتماد سازی از سوی جوانان تنها وقتی در جامعه صورت می پذیرد که به خودشان باور و اعتماد داشته باشند و اگر در دل امید داشته باشند امیدواری نیز ایجاد خواهند کرد.
   وی در ادامه اظهار داشت: نقش دولت برای سمن ها پاسخگویی و حمایت است و در این زمینه از طرح ها و پیشنهاداتی که بتوانیم به مدیران تکلیف کنیم استقبال می کنیم و به دنبال بالا بردن سطح سمن های جوانان هستیم.
   مرادی با بیان اینکه 375 سمن در استان وجود دارد تصریح کرد: مرکز اعطای مجوز به سازمان های مردم نهاد تنها اداره کل ورزش و جوانان نیست و دستگاه های دیگر نیز هستند.
   اخبار مرتبط
زنجان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,009,493
تعداد بازدید امروز : 368
تعداد بازدید دیروز : 2,494
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.