جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دوومیدانی در زنجان ریشه دار است

   مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در آیین تجلیل از قهرمانان دو و میدانی زنجان

   دوومیدانی در زنجان ریشه دار است

   دوومیدانی در زنجان ریشه دار است

   دوومیدانی در زنجان ریشه دار است و همواره از رشته های مدال آور بوده و مربیان پرتلاشی دارد وباید با این سبقه ی عالی بیش از این ها پیشرفت کند چرا که انتظارات از این رشته در زنجان بالاست.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در در آیین تجلیل از قهرمانان دو و میدانی زنجان، دوومیدانی در زنجان ریشه دار است و همواره از رشته های مدال آور بوده و مربیان پرتلاشی دارد وباید با این سبقه ی عالی بیش از این ها پیشرفت کند چرا که انتظارات از این رشته در زنجان بالاست.
   وی با بیان اینکه ارتقای هشت پله ای رتبه ی ورزشکاران استان زنجان در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی و افزایش 35 درصدی مدال ها نشان از تلاش های بسیار صورت گرفته و ظرفیت ها ی بالای استان است تصریح کرد: میزبانی 7 رشته ی ورزشی در این المپیاد و اعزام بیش از 60 تیم به سایر استان ها استعدادهای بسیار ارزشمندی را شناسانده و شکوفا کرده است.
   مدیر کل ورزش و جوانان افزود: در تلاشیم برای سال آینده تعداد میزبانی ها و اعزام به سایر استان ها و همچنین تعداد مدال ها و قهرمانی ها را چند برابر کنیم و کسب رتبه های تک رقمی در المپیاد را در چشم اندازمان ترسیم کرده ایم و قطعا رشته دو ومیدانی نیز باید جزو رشته های مدال آور و قهرمان پرور ما باشد.
   اخبار مرتبط
زنجان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,009,498
تعداد بازدید امروز : 373
تعداد بازدید دیروز : 2,494
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.