جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مراسم تجلیل از خانواده مربیان حلقات صالحین و طرح پهلوان پروری برگزار شد

   سازمان بسیج ورزشکاران استان زنجان برگزار کرد

   مراسم تجلیل از خانواده مربیان حلقات صالحین و طرح پهلوان پروری برگزار شد

   مراسم تجلیل از خانواده مربیان حلقات صالحین و طرح پهلوان پروری برگزار شد

   این مراسم با حضور مربیان بسیج ورزشکاران زنجان و ابهر و خانواده های آنان در مرکز استان شامگاه روز دوشنبه ۴ آذر ۹۸ در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، مراسم تجلیل از خانواده مربیان حلقات صالحین و طرح پهلوان پروری سازمان بسیج ورزشکاران با حضور مربیان بسیج ورزشکاران زنجان و ابهر و خانواده های آنان در مرکز استان شامگاه روز دوشنبه ۴ آذر ۹۸ در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.
   در این مراسم امیری رئیس بسیج ورزشکاران از مربیان و خانواده های آنان جهت یاری در اجرای ماموریت های مهم سازمان بسیج ورزشکاران تقدیر و تشکر کرد.
   حجت الاسلام تیموری مسئول نماینده ولی فقیه در تیپ انصارالمهدی عج زنجان و از اساتید سازمان بسیج ورزشکاران نیز در خصوص مسائل اخلاق و فرهنگ پهلوانی ورزش و نوع برخورد مربیان با هنرجویان و اینکه مربیان باید الگوی عملی شاگردانشان باشند، موارد ارزشمندی را ارائه نمود.
   حجت الاسلام قره داغی مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد سخنران مراسم بعدی بودند که در خصوص مسائل خانواده، طب سنتی و رفتارهای جوانان و مربیان در ورزش و خانواده ها مطالب بسیار خوبی را بیان نمود.
   در خاتمه از همسران مربیان و بعضی از مربیان بسیج ورزشکاران و اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان تجلیل بعمل آمد.
   اخبار مرتبط
زنجان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,009,500
تعداد بازدید امروز : 375
تعداد بازدید دیروز : 2,494
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.